vrijdag 12.05.2017

KEIENTIP # 5 FIETSHOUDING
Met de juiste houding fiets je een stuk makkelijker over de keienstroken van Drenthe's Mooiste. Daarom geven we je een aantal tips voor een goede fietshouding op de keienstroken.
lees meerMet de juiste houding fiets je een stuk makkelijker over de keienstroken van Drenthe's Mooiste. Daarom geven we je een aantal tips voor een goede fietshouding op de keienstroken.
lees meerJanneke Ensing is wielrenster en schaatster, deze sterke sportvrouw woont in Gieten en komt uit voor het professionele dameswielerteam Ale-Chipolini uit Italië. Dit jaar reed ze al top 15 in Luik-Bastenaken-Luik, de Waalse pijl en onze eigen Amstel Gold Race, kortom Janneke heeft haar plek in de top van het internationale dameswielrennen gevonden. Als echte Drentse fietst ze graag in haar provincie en hieronder licht ze dat nog eens toe.
lees meer© Golazo Cycling NL B.V. | Privacy verklaring | Contact
Door de aanhoudende onzekerheid rondom COVID-19 hebben we besloten Drenthe's Mooiste te verplaatsen naar zaterdag 4 juni 2022. De in 2020 aangeschafte startbewijzen blijven geldig voor de 13e editie in 2022.
Lees meer